wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie
Kontakt
  • SEGREKO
    NIP: 8961486427

  • E-mail:sklep@segreko.pl
  • Telefon608 152 571
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00

O firmie

Informacje o firmie

Informacje o sklepie

Segreko.pl to wyspecjalizowany sklep internetowy oferujący sprzęt przeznaczony do gromadzenia, przetwarzania oraz segregacji odpadów, umożliwiający pewny i szybki zakup .

W ofercie sklepu znajdują się kosze na śmieci, segregatory na odpady, worki na śmieci (także biodegradowalne i biokompostowalne), zgniatarki do puszek i butelek oraz inne elementy wyposażenia domowego. Jesteśmy przekonani, że oferowane produkty ułatwią Państwu spełnienie wymagań niedawno wprowadzonej tzw. „Ustawy śmieciowej” Staramy się, aby dystrybuowane przez nasz sklep produkty promowały także zachowania proekologiczne. Oferujemy także coraz szerszy asortyment akcesoriów meblowych takich jak uchwyty i gałki meblowe, wieszaki, karga, nóżki meblowe itp.

Właścicielem sklepu jest firma AMOS Sp. o.o., ul. Kasztanowa 6, 55-010 Żerniki Wrocławskie.  Naszym celem jest zawsze zaoferowanie najlepszego rozwiązania dla klienta. Nawet przechowywanie śmieci może być realizowane w sposób estetyczny i harmonijny, który będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Z tego powodu oferujemy produkty, które cechuje wysoka funkcjonalność, atrakcyjna forma oraz bardzo dobra jakość wykonania.

Staramy się także, aby nasze towary były atrakcyjne cenowo przy utrzymaniu wszystkich powyżej wymienionych cech.

Pomagamy rozwiązywać problemy z segregacją odpadów plastikowych, szklanych, papierowych oraz zmieszanych, a także z odpadami biodegradowalnymi.


Przejdź do strony głównej