wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Płatności
Kontakt
  • SEGREKO
    NIP: 8961486427

  • E-mail:sklep@segreko.pl
  • Telefon608 152 571
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00

Płatności

Informacje dotyczące płatności za zakupy w sklepie

Płatności 

Dla wygody naszych Klientów oferujemy następujące metody płatności:

  1. Przy odbiorze produktu (Pobranie) - za zamówione towary płacisz przy odbiorze przesyłki. Oznacza to zapłatę gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w kasie punktu odbioru osobistego. Sklep Segreko.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji tego rodzaju zamówień.
  2. Przedpłata na konto - po sfinalizowaniu zamówienia otrzymasz informację o sumie do wpłaty i numerze konta na które należy dokonać przelewu; realizację zamówienia rozpoczynamy po potwierdzeniu zaksięgowania przelewu na naszym koncie w Volkswagen Bank Direct. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.
  3. Przelewem online: forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. - krajowej instytucji płatniczej, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399. Opcja zapłaty przelewem online jest dostępna w wybranych kategoriach produktowych. Nasz sklep otrzymuje informację o zapłacie za zamówienie zaraz po jego opłaceniu z Państwa konta bankowego lub obciążeniu karty kredytowej.

Przejdź do strony głównej