wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki
Kontakt
  • SEGREKO
    NIP: 8961486427

  • E-mail:sklep@segreko.pl
  • Telefon608 152 571
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00

Zasady wysyłki

Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki z magazynu, który liczymy od chwili opłacenia zamówienia.

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o róznym terminie wysyłki, to liczy się najdłuższy z podanych terminów. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

TERMIN WYSYŁKI PRODUKTU Z Segreko.pl

Wysyłamy w ciągu 24 h. Towar tak oznaczony mamy w naszym sklepie, najprawdopodobniej zdążymy wysłać go w ciągu jednego dnia roboczego od chwili opłacenia zamówienia i przekazania go do realizacji. Dostępność produktów na magazynie podawana jest dla jednej sztuki. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli sprowadzić produkty od dostawcy. Wtedy czas wysyłki może się wydłużyć

Wysyłamy powyżej 24h. Tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od stałego dostawcy. Na stronie podajemy przybliżony termin wysyłki.

CZAS DOSTAWY

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

W przypadku odbioru zamówienia poprzez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

W przypadku odbioru zamówienia poprzez przesyłkę poleconą InPost, przesyłka powinna dotrzeć do odbiorcy w przeciągu 5 dni roboczych.


Przejdź do strony głównej